Šola v naravi – 2. razred

Odhod iz Osilinice je predviden ob 13.30 in prihod pred šolo do 16.ure.

Četrtek je bil za učence precej naporen. Lovili so ribe, spoznavali okolje, plavali in zvečer še plesali. Več bodo staršem povedali sami.

V sredo so učenci plavali,  doživeli čudoviti svet raftanja, se pomerili na krosu in se zabavali na poučnem kvizu.

V torek so učenci in učenke veliko plavali, saj so zaradi slabšega vremena kar dvakrat pilili plavalno tehniko. Ker so bili pridni, jim je učitelj Peter po večerji vrtel glasbo po njihovem izboru, učiteljice pa so jim pripravile družabne igre. Sporočajo, da je bilo super!

Ponedeljek: v ponedeljek so učenci in učitelji izvedli izvedli obsežen pohod ob  prelepem sončnem vremenu. Na pohodu so izvedeli marsikaj o medvedih in drugih prebivalcih gozda. Zvečer so zapeli ob tabornem ognju in se imeli skrajno lepo. V fotogaleriji je že nekaj fotografij.

Učenci drugega razreda so uspešno prispeli v sončno Osilnico. Želimo jim prijeten in uspešen teden.